Pořádají Podporují

Postav si svůj svět a pojeď na CZ-DE letní tábor Digitálně internacionálně 2022!

Postav si svůj svět a pojeď na CZ-DE letní tábor Digitálně internacionálně 2022!

Svět, který nemá žádné hranice? Roboti jako kolegové v práci? To, co je dnes všechno možné díky technologiím, můžeš prozkoumat na česko-německém prázdninovém kempu Digitálně internacionálně. 

Zjistíš, jaké dovednosti jsou potřeba v technologických oborech. Ve virtuální strategické hře si můžeš zkusit, jaké to je vést mezinárodní firmu. Součástí programu je i celotáborová hra na téma Postav si svůj svět. A nezapomínáme ani na kulturní poznávání. Hravou formou se naučíš některá německá slovíčka. Navíc tě čeká i mnoho dalších volnočasových aktivit, například výlet do Techmania Science Center v Plzni, návštěva akvaparku (pokud to epidemiologická situace dovolí). Těšit se můžeš i na projekty s chytrými hračkami (gadgets, např. Lego WeDo, Calliope), různorodé kreativní workshopy, soutěže a sportování. Na tento týden určitě nezapomeneš – nová přeshraniční přátelství ti můžeme zaručit!

Pokud tě popis tábora zaujal a je ti 11 až 14 let, přihlas se do 8. 7. 2022 na email tereza.behounkova@knoflik.org. Nemusíš být nutně zdatný němčinář ani technicky orientovaný jedinec. 

 

Česko-německý prázdninový kemp 2022 „Digitálně internacionálně“ 

KDY a KDE: od 31.7.2022 do 6.8.2022 v bavorském Waldmünchenu

DOPRAVA: autem či vlakem individuálně

PROGRAM: práce s gadgets, různorodé workshopy, celotáborová hra, poznávání německé kultury, soutěže, sportování a mnoho dalšího

JAZYK: kemp je v češtině i v němčině, celý program bude tlumočený

PŘIHLÁŠKY: do 8. 7. 2022 na email tereza.behounkova@knoflik.org, máme omezený počet míst (15 pro účastníky z ČR)

CENA: jen účastnický poplatek 55 eur (zahrnuje jídlo, ubytování, týdenní program). Finanční podporu totiž poskytuje projektu Evropský fond pro regionální rozvoj z programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Svobodný stát Bavorsko Cíl EÚS 2014–2020 a Česko-německý fond budoucnosti.

 

Konání letního tábora je závislé na epidemiologické situaci způsobené virem COVID-19. V případě nepříznivé epidemiologické situace budeme nuceni letní tábor zrušit. Účastnický poplatek bude placen až na místě.

 

 


Publikováno: 11. 4. 2022

Fotoalbum